Dwa debiuty i wygrana .

Od zwycięstwa w nowym sezonie piłkarskim 2014/2015 o Mistrzostwo Klasy B zaczęli nasi piłkarze pokonując  na własnym boisku zespól z Sątop.

Był to pierwszy oficjalny mecz dla naszego nowego trenera Pawła Kowalewskiego, który to od zwycięstwa zaczął swoją przygodę trenerską z naszym zespołem. Drugim debiutantem dzisiejszego dnia był nasz nowy zawodnik - Marek Sobczak który to dołączył do naszego zespołu z klubu Sokół Garbno. Jak się okazało Marek Sobczak zapewnił naszej drużynie dziś 3 pkt i tak jak zakładał nasz plan wygrywamy bardzo ważne pierwsze spotkanie nowego sezonu.

Od początku spotkania kontrolowaliśmy grę na boisku z minuty na minutę stwarzając sobie dogodne sytuacje do zdobywania bramek. I tak w pierwszej połowie meczu dogodnych sytuacji nie wykorzystali Damian Makar, Marcin Brandt, Patryk Potyra oraz Bartłomiej Babicz. W 20 min meczu gra została wstrzymana po kontuzji gracza gości który to opuścił boisko na noszach Pogotowia Ratunkowego, koledze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.  W pierwszej połowie gości tylko raz zagrozili naszej bramce po wykonywanym rzucie wolnym.  Pierwsza połowa zdecydowanie należy do nas lecz bez skuteczności w sytuacjach pod bramką gości.

Druga połowa i znowu zmasowane ataki naszej drużyny, i obijamy bramkę gości raz za razem po porzeczce, słupkach lecz piłka jak zaczarowana nie chce wpaść do bramki. Ponownie marnujemy  kilkanaście świetnych sytuacji podbramkowych a goście jedynie ograniczają się do prób wyprowadzania szybkich kontr lecz bezskutecznie. Trener dokonuje kilku zmian i tak dopiero w 83 min w debiutanckim występie w naszej drużynie  Marek Sobczak zdobywa bramkę dla naszego zespołu. 1:0 ! wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie a my inkasujemy pierwszy komplet 3 pkt w nowym sezonie .

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim naszym piłkarzom oraz  trenera  za zaangażowanie w dzisiejszym meczu.

W następnej kolejce zagramy ponownie na własnym boisku z Żaglem Piecki który wystąpi w tym meczu jako gospodarz meczu. Przypominam 05.09.2014 godz 17:00 stadion w Srokowie ! ZAPRASZAMY NA MECZ !