Wygrana z Żaglem Piecki

W dniu 05.09.2014 r o godz 17:00 Omet Srokowo rozegrał swój drugi mecz mistrzowski w którym przeciwnikiem był Żagiel Piecki.

Mecz zaczął się od kilku dogodnych sytuacji dla naszego zespołu. Zawodnicy z Piecek przez kwadrans w żaden sposób  nie zagrozili naszej bramce a my w tym czasie bo już w 8 min objęliśmy prowadzenie w mecz.  Po wykonywanym rzucie rożnym przez Michała Kowalskiego piłkę do bramki gości skierował Mateusz Potyra.

Od około 20 min na boisku przewagę osiągnął Żagiel Piecki, lecz dopiero w 43 min zdołał zdobyć bramkę po błędzie naszej defensywy i interweniującego bramkarza naszego zespołu.  Do przerwy wynik 1:1.

Po przerwie nasz zespól znowu przejął inicjatywę  na boisku stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji podbramkowych, lecz zespól gości równie groźnie stara się nam odpowiedzieć wyprowadzając bardzo groźne kontry. W 78 min po świetnej akcji lewym skrzydłem Patryk Potyra zagrywa piłkę do niepilnowanego w polu karnym gości Roberta Żuka a ten precyzyjnym strzałem pokonuję bramkarza gości i mamy 2:1. wynik nie uległ zmianie a sam mecz był bardzo interesującym widowiskiem z obu stron.

Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom obecnym na meczu a drużynie z Piecek Życzymy jak najlepszych wyników w lidze .