Omet gra a Orzysz wygrywa mecz .

W niedzielne popołudnie podejmowaliśmy na własnym boisku zespół beniaminka BOMIR Śniardwy Orzysz. Przed spotkaniem trener zwrócił uwagę że nie bezie to tak lekkie spotkanie jak przed tygodniem z Łabędnikiem .

Wychodzimy na murawę i gramy od pierwszej minuty to co założyliśmy przed spotkaniem. Pełna kontrola meczu, posiadamy piłkę i spokojnie od tyłu rozgrywamy akcję co chwilę stwarzając sobie sytuację bramkowe.  Dobrze grająca defensywa BOMIR-u  skutecznie przerywała akcje naszego zespołu. Pierwsza część spotkania to zdecydowana przewaga naszego zespołu, który to całkowicie kontrolował przebieg meczu. Pierwsza część meczu kończy się wynikiem 0:0.

Druga połowa meczu zaczyna się podobnie bo to my atakujemy a Bomir wyprowadza nie liczne kontrataki  i po jednym z nich w 60 min zdobywa bramkę i prowadzi 0:1. Nasz zespół zaraz po straconej bramce rzucił się do odrobienia strat lecz mimo wielu okazji bramkowych nie udało się nam zdobyć bramki wyrównującej i Bomir wywiózł 3 pkt.

Dziękujemy bardzo za walkę dla całego naszego zespołu .

Już za tydzień ostatnia kolejka rundy jesiennej i mecz wyjazdowy z Baniami Mazurskimi.