Wracamy na stronę. Pewna wygrana Omet-u .

Po dwutygodniowej przerwie w relacjach z meczy wracamy do Was.

W niedziele 12.10.2014 r o godz 14:00 na stadionie w Srokowie nasi piłkarze podejmowali zespół z Łabędnika . Po trzech spotkaniach gdzie nie zdołaliśmy zdobyć kompletów punktów z KS Łabędnik  zgarniamy cała pulę .

Od początku meczu nasi piłkarze mieli zdecydowaną przewagę na boisku co pokazał wynik końcowy 8:1 .

W świetnej formie tego dnia byli nasi piłkarze, którzy wzorowo wypełniali swoje obowiązki na boisku które nakreślił im trener. Na pochwalę w całym meczu szczególnie zasłużył sobie Adrian Szostek który to w drugiej połowie meczu skompletował klasycznego hattricka i zanotował jedną asystę. Przez cały mecz wyróżniał się swoimi rajdami na prawym skrzydle pomocy, co chwile stwarzając świetne sytuacje dla kolegów z drużyny. Dwie bramki w meczu zdobyli  Marcin Brandt zdobywając bramkę z akcji oraz wykorzystując rzut karny, oraz Jakub Putkowski (17 lat) który to w przeciągu 5 minut (75-80) zdobył również dwie bramki . Jedną bramkę zdobył Damian Makar który to otworzył wynik spotkania już w drugiej min meczu. Na wyróżnienie zasługuję również Bartłomiej Babicz, który to asystował przy zdobyciu 4 bramek dla naszego zespołu.

Gratulujemy wszystkim naszym piłkarzom świetnej postawy w meczu, jak tez dziękujemy licznie zebranej publiczności za prowadzony doping .

Już w najbliższą niedzielę 19.10.2014 r o godz 14:00 nasz zespół podejmie na własnym boisku BOMIR Śniardwy Orzysz zajmujący 6 miejsce ligowej tabeli.